Franca e Zvicra ndajnë pikët, kualifikohen të dyja (VIDEO)
Franca dhe Zvicra kanë barazuar pa gola në ndeshjen e zhvillua në “Pierre-Mauroy”. Me këtë rezultat ata janë kualifikuar të dyja në fazën tjetër të Euro 2016

Francezët kishin më shumë raste se ekipi shqiptarëve që përfaqësuan Zvicrën, por shtylla ia mohoi disa herë golin nikoqirëve.

Franca është kualifikuar si liderë e Grupit A me shtatë pikë, ndërsa Zvicra si e dyta me pesë pikë. /Albeu.com/
Shtuar më 19/06/2016, ora 22:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori