Franca i thotë NDAL Spanjës (VIDEO)
Sergio Ramos
Ka përfunduar me rezultat të barabartë 1-1 takimi i gjigandëve të Spanjës dhe Francës, i zhvilluar të martën mbrëma në Estadio Vicente Calderon në Madrid.

Golin për Spanjën e shënoi Sergio Ramos në minutën e 25-të ndërsa barazimi erdhi nga Olivier Giroud i cili golin e barazimit e shënoi në minutat shtesë (90’+4). /albeu.com/

Rezultatet në Grupin I:

Bjellorusia 2 - 0 Gjeorgia
Spanja 1 - 1 Franca
Shtuar më 16/10/2012, ora 23:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori