Franca "tiki-taka" Gjermanisë, shënojnë supergol (VIDEO)
Pëlqej
Franca ka kaluar në avntazh kundër Gjermanisë në "RheinEnergieStadion"

Golin e shënoi Alexander Lacazette, i cili merr një super asistimi të Anthony Martial që u tall me mbrojtjen gjermane.

Ndeshja po zhvillohet dhe po luhet me një ritëm të lartë. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori