Francë 2-0 Shqipëri, ja notat e lojtarëve (FOTO LAJM)

Shqiperia
Kombëtarja e Shqipërisë ka humbur në ndeshjen me Francën me rezultat 2-0.

Golat në këtë ndeshje u shënuan nga Dimitri Payet dhe Antoine Griezmann, ndërsa në foto keni notat e lojtarëve./Albeu.com/
Shtuar më 15/06/2016, ora 23:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori