Francë 2-1 Gjermani, notat e lojtarëve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Franca ka arritur të marrë një fitore ndaj Gjermanisë në Ligën e Kombeve me rezultat 2-1.

Gjermania kaloi e para në epërsi, ndërsa Franca shënoi dy herë në pjesë e dytë për ta fituar ndeshjen.

Lojtari më i mirë i Francës ishte Antoine Griezamnn që shënoi dy herë në këtë përballje.

Ai është vlerësuar me notën 8.3. Pas tij te Franca vijnë edhe Hernadez dhe Matuidi.

Toni Kroos mori notën më të lartë, duke u notuar me 8.2, ndërsa Schulz dhe Sule morën nota kaluese.

Gjermania po kalon një periudhë të keqe, pasi nuk e ka fituar asnjë ndeshje në Ligën e Kombeve.
Shtuar më 16/10/2018, ora 23:45

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori