"France Football": Ja 10 më provokuesit në futboll (FOTO LAJM)

Mario Balotelli - Liverpool
Pëlqej
Mario Balotelli është quajtur "provokatori më i mirë" nga revista prestigjoze "France Football", e cila ka publikuar një klasifikim me personazhet e futbollit që të "ngrenë nervat" më shumë në fushën e lojës.

Në këtë listë bën pjesë edhe Zlatan Ibrahimoviç, Marco Verrati dhe Thiago Motta, tre futbollistë të Paris Saint Germain.

Nuk mund të mungojë Marco Materazzi për goditjen me kokë ndaj Zinedine Zidane në finalen e Botërorit të vitit 2006.

Nga trajnerët gjejmë Zdenek Zeman për "luftën" e tij ndaj Juventusit dhe Mourinhos. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori