Francë-Rumani/ Ja notat e lojtarëve (FOTO LAJM)

Ndeshja e parë në Kampionatin Evropian 2016 mes Francës dhe Rumanisë përfundoi me rezultat 2-1.

Francezët ishin më të mirët në fushë, por megjithatë edhe rumunët treguan se nuk janë përfaqësuese aq e lehtë.

Lojtari i ndeshjes në këtë takim ishte mesfushori Dimitri Payet, ndërsa në foto keni notat e lojtarëve. /Albeu.com/
Shtuar më 10/06/2016, ora 23:28
Popi
e Shtunë 11 Qershor 2016, Ora 08:00
Mir thua kinezet nuk ishin edhe aq keq
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori