Francë-Rumani, publikohen formacionet zyrtare (FOTO)

Pritja mori fund, dhe tashmë kanë mbetur vetëm pak minuta nga starti i ndeshjes së parë Francë-Rumani. Sapo janë publikuar edhe formacionet zyrtare të kësaj ndeshje.

Të dyja skuadrat do të luajnë me vendosjen 4-3-3, por me ndryshimin që miqtë mund të kalojnë shpesh herë ne vendosjen 4-5-1. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2016, ora 19:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori