Francë-Zvicër, 5 shqiptarë e nisin nga minuta e parë (FOTO)

Zvicra dhe Franca luajnë ndeshjen e fundit në grup për të përcaktuar edhe kryesuesin e Grupit A.

Les Bleus tashmë kanë siguruar kualifikimin në fazën tjetër, ndërsa përfaqësuesja ku luajnë futbollistët shqiptarë renditet në vendin e dytë me katër pikë, me një fitore dhe një barazim. /albeu.com/

Shtuar më 19/06/2016, ora 20:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori