Francesca Taje, njihuni me tifozen e Juves që "ndezi" "Allianz Stadium" (FOTO LAJM)

Nga një vajze e panjohur sot për të flet gjithë Italia.

Bëhet fjalë për Francesca Taje, një studente dhe aktore në Milano e cila ndoqi në "Alianz Stadium" supersfidën Juve-Milan duke fiksuar dhe kameramanët ku më pas fotot e saj u shpërndanë gjithë andej, shkruan Albeu.com.

Tashmë ajo mori aq famë sa para ndeshjes Instagrami i saj shkoi nga 7,000 në mbi 77,000 ndjekës. /albeu.com/
Shtuar më 15/11/2019, ora 19:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori