Frank De Boer gjen rastin perfekt dhe i përgjigjet Mourinhos për akuzat
Pëlqej
Holandezi Frank De Boer ka shfrytëzuar eliminimin e Manchester United nga Sevilla në Champions, për t’i kthyer përgjigjen e merituar Jose Mourinhos, i cili ishte shprehur se ai është trajneri më i dobët në historinë e Premier Leagues.

“Unë mund të jem më i keqi, por në këtë mbrëmje ai tregoi se është trajneri që ka shpenzuar 1 miliard euro dhe bën që skuadrat e tij të luajnë në këtë mënyrë, – deklaroi De Boer.

Rezultati i këtij dueli në distancë është 1-1. Tani pritet reagimi i “Special One”, që me siguri nuk do të vonojë. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori