Frankfurt-Arsenal, formacionet zyrtare: Dy shqiptarë titullarë
Frankfurt dhe Arsenal do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Në këtë ndeshje Emery do të startoj me dy futbollistët shqiptar, Granit Xhakën dhe Shkodran Mustafin.

Këto janë formacionet zyrtare:

Frankfurt: Trapp; Abraham, Hinteregger, Hasebe; Kamada; Kostic, Sow, Kohr, Da Costa; André Silva, Dost

Arsenal: Martínez; Mustafi, David Luiz, Chambers, Kolasinac; Smith-Rowe, Torreira, Xhaka; Saka, Aubameyang, Willock.
Shtuar më 19/09/2019, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori