Freestyle-show për Neymar, Robinho qesh (VIDEO)
Pëlqej
Freestyle-show për Neymar në stërvitje. Para miqësores Brazil-Kolumbi, e cila u luajt në Miami dhe u fitua nga Seleçao 1-0 falë pikërisht golit të tij, ylli i Barcelonës ka gjetur kohën të dhurojë edhe pak spektakël para shokëve të kombëtares.

Gjatë momentit të xhonglimeve me topin pranë Neymar kanë qënë Robinho dhe Dante, të cilët i kanë përjetuar mjaft mirë veprimet e ish futbollistit të Santos.

Por më entuziast është parë Robinho, që nuk e ka mbajtur dot të qeshurën. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori