Frika bën të vetën, El Khelaifi takohet me Neymarin
Pëlqej
Presioni dhe frika bëjnë të vetën. Sot presidenti i PSG, Nasser al Khelaifi dhe drejtor sportiv, Henrique Antero kanë takuar Neymarin.

Sipas asaj që raporton “Le Parisien”, presidenti shkoi për ta parë yllin e PSG-së, dhe mënyrën si po hecën rikuperimi i tij pas operacionit. Në media po qarkullonë dhe frika e presidentit se Neymar dëshiron transferimin drejt Realit prandaj ai ishte aty për të folur nga pranë me të.

Por këtë mendim nuk ka klubi,i cili shprehet i bindur se vizita nuk ka të bëjë me përpjekjen për të siguruar vazhdimësinë e lojtarit. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 12:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori