Frikë për Realin, Chelsea kërkon të mbajë Hazard
Sipas prestigjozes "The Sun", Eden Hazard i cili ka dëshirë të luajë për Real Madridin, ai tashmë ka frikë se Chelsea mund ta mbajë atë edhe për një vit deri në vitin 2010 për shkak të bllokimit që i bëri FIFA skuadra lodineze, shkruan Albeu.com.

Eden Hazard është afër nënshkrimit për Real Madridin, sipas të gjitha informacioneve të fundit nga mediat e mëdha spanjolle dhe europiane, por belgut i mbaron sezonin e ardhshëm kontrata dhe Reali mund ta marrë me parametra zero, pra dhe kjo ekzison si ide.

Kështu Los Blancos do të kursenin plot 100 milion euro për anësorin e Chelsea-t. Megjithatë duhet pritur fundi i sezonit për të mësuar të vërtetën përfundimtare teksa kohët e fundit është kthyer në një telenovelë. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2019, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori