Frikë te Reali, Hazard dëmtohet sërish
Eden Hazard u dëmtua sërish. Belgu nuk luajti asnjë minutë me Belgjikën në ndeshjet e Nations League dhe u kthye në Madrid mbipeshë.

Spanjollët nisën fazën përgatitore për lojtarin, por në krahun tjetër morën një lajm shumë të hidhur. Futbollisti është dëmtuar në kyçin e këmbës dhe nuk do të jetë i gatshëm për sfidën ndaj Sociedadit.

Ai po zhvillon një program specifik, pasi synon që të marrë veten nga forma fizike. Reali është shumë i zhgënjyer dhe i lodhur nga tekat e lojtarit.

href="kerko.php?fraza=twitter">twitter-tweet">

💥 Informa href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/melchorcope?ref_src=twsrc%5Etfw">@melchorcope

💪🏼 href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/hazardeden10?ref_src=twsrc%5Etfw">@hazardeden10 está realizando trabajos específicos para mejorar su estado físico y el de su tobillo

❌ Será baja contra la href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/RealSociedad?ref_src=twsrc%5Etfw">@RealSociedad href="href="kerko.php?fraza=https">https://t.co/bEJZWQPy2h">pic.href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/bEJZWQPy2h

— El Partidazo de COPE (@partidazocope) href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/partidazocope/status/1305495913247449088?ref_src=twsrc%5Etfw">September 14, 2020
Shtuar më 14/09/2020, ora 19:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori