Frikësohen tifozët e Interi, Tottenhami ofron 30 milion euro për yllin e mesfushës
Matias Vecino pritet të jetë një nga emrat që do të largohen nga Interi në verën e ardhshme.

Mesfushori uruguaian është një nga lojtarët që ka merkato ndaj dhe Marotta do të vlerësojë ofertat për lojtarin uruguaian të cilat nuk mungojnë.

Tottenham është klubi më i interesuar për 27-vjecarin dhe së fundmi Spurs-at kanë rikthyer vëmendjen për mesfushorin i cili mund të largohet për një ofertë prej 30 milionë euro.
Shtuar më 13/03/2019, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori