Fromacionet zyrtare: Spanjë - Angli
Pëlqej
Spanja dhe Anglia do të luajnë sonte xhiron e tretë në Grupin 4 të Ligës A, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

La Roja ka qenë fantastike në dy ndeshjet e para duke regjistruar dy fitore dhe është në krye të grupit me gjashtë pikë.

Nga ana tjetër, Tre Luanët kanë regjistruar një barazim dhe një humbje dhe kanë arkëtuar vetëm një pikë nga dy xhirot e para.

Formacionet e skuadrave:

Spanja XI: De Gea, Jonny, Nacho, Sergio Busquets, Saul Niguez, Thiago Alcantara, Alonso, Ramos, Aspas, Rodrigo, Asensio.

Angli XI: Pickford, Trippier, Chilwell, Dier, Gomez, Maguire, Barkley, Winks, Kane, Sterling, Rashford.
Shtuar më 15/10/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori