Fulhami mposht West Bromwich A (VIDEO)
Pëlqej
Berbatov
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Fulham ka mposhtur me rezultat 2:1 skuadrën e West Bromwich A në ndeshjen e parë të xhiros së 21-të të Premier Leagues angleze.

Ekipi londinez ka udhëhequr në minutën 39 nëpërmjet bullgarit Berbatov, ish-futbollistit të Manchester United-it, por Romel Lucacu, 10 minuta më pas ka barazuar rezultatin.

Fulham sërish ka shënuar gol në minutën 58 nëpërmjet futbollistit suedez Aleks Kacanikliq, për të avancuar me rezultatin 2:1, që doli të jetë edhe rezultati përfundimtar i kësaj ndeshjeje.

Ndeshjet e tjera të Premier Leagues luhen sot gjatë pasditës dhe nesër.

Shtuar më 01/01/2013, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A duhet të largohen futbollistët nga Kosova nga Kombëtarja e Shqipërisë pas formimit të Kombëtares së Kosovës?
50.48 %
45.35 %
4.15 %
Total 8414 Vota!
 

Kampionatet