Fuqia e emrit të Milanit detyron Chelsea të heq orë nga ndjekja e lojtarit
Chelsea tentoi të hidhej në sulm për Aubameyang pas nënshkrimit të Lukaku me United. Por lajme e këqija për Conte nuk kanë fund.

Aubameyang preferon Milanin dhe duket se është shumë afër klubit italian. Sipas njoftimeve, lojtari i Dortmundit ka një këmbë e gjysmë në Itali, përcjell Albeu.com.

Lojtari i kërkoi Dortumdit që të marrë sa më shumë nga Milan por në fund ta pranojë çfarëdolloj oferte që ata të paraqesin. Aubameyang është i vendosur për të vazhduar me Milanin dhe nuk dëshiron të dëgjojë më oferta të tjera nga klube të ndryshme. /albeu.com/
Shtuar më 09/07/2017, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori