Futbolli kosovar në zi, ndërroi jetë futbollisti i njohur
labinot00
Ka ndërruar jetë në moshën 32 vjeçarë futbollisti i famshëm Kosovar, Labinot Harbuzi.

Kosovari ka ndërruar jetë mëngjesin e ditës së sotme ndërsa detajet për vdekjen e tij nuk ka ende.

32 vjeçari ka luajtur më parë me skuadrën e Feynord e më pas luajti me Malmon, Gencerberligin, Manisaspor, Syrianska.

Kujtojmë që vitet e fundit ai luajti edhe për skuadrat: Melaka United dhe Prespa Birlik. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori