Futbolli në zi, ndërron jetë Gregory Mertens
Ndërron jetë futbollisti i Lokeren në Belgjikë, Gregory Mertens, i cili para pak ditësh pësoi një atak kardiak në fushën e lojës, në sfidën e fundjavës kundër Genk.

I gjithë futbolli belg, dhe jo vetëm, është në zi për humbjen e 24-vjeçarit. /albeu.com/

Shtuar më 30/04/2015, ora 18:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori