Futbollistë, gratë dhe qytetet italiane: sa probleme (FOTO LAJM)

Pëlqej
Katrin Kerkhofs, e dashura e futbollistit të Napolit Dries Mertens, ka hapur një blog ku tregon pikëpamjet e saj në lidhje me qytetin e jugut të Italisë. Sipas saj, qytet i mrekullueshëm, por me disa probleme

Shpeshherë gratë dhe të dashurat e futbollistëve ka orientuar zgjedhjet profesionale të partnerëve të tyre dhe të gjitha këto të lidhura me problemet e qyteteve italiane ku kanë jetuar.

Por ndryshe nga të tjera Kerkhofs nuk ka lënë të kuptohet se dëshiron të largohet nga Napoli.../albeu.com/
Shtuar më 06/08/2014, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori