Futbollistën e City-t kalojnë cakun, kore fyese për tragjedinë e Liverpool (VIDEO)


Lojtarët e Manchester Cityt kanë bërë një gjest që po quhet skandal i madh në Angli pasi fituan titullin e Premierligës.

Gjatë rrugës nga Brighton ku siguruan triumfin, yjet e Cityt kënduan këngë dhe kore për tragjedinë e Liverpoolit.

Ata kanë kënduar edhe për lëndimin që Kompany i shkaktoi Mohamed Salah sezonin e kaluar. /albeu.com/
Shtuar më 14/05/2019, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori