Futbollistët e Barçës, penallti me topa gjigandë (VIDEO)
Pëlqej
Momenti relaksi në grumbullimin e Barcelonës për Rafinhan dhe Jordi Alban, të cilët kanë zhvilluar një sfidë interesante me njëri-tjetrin.

Futbollistët blaugrana kanë bërë disa goditje penalltie, por kësaj rradhe jo me topa normalë futbolli. /albeu.com/
Shtuar më 02/08/2014, ora 16:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori