Futbollistët shqiptarë të Zvicrës: Mirëkuptojmë tifozët (VIDEO)
Granit Xhaka
Tre futbollistët shqiptarë të Zvicrës, Behrami, Xhaka dhe Shaqiri kanë deklaruar mbrëmë pas ndeshjes se i kuptojnë tifozët për reagimet e tyre pavarësisht se nuk mendojnë si ata.

Ata janë shprehur se edhe pse luajnë për Zvicrën, zemra e tyre është me Shqipërinë pasi ata ndjehen krenar që janë shqiptarë.

Më sipër ndiqni intervitën e plotë të Valon Behramit, Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit të transmetuar në Supersport. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2012, ora 11:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori