Futbollistët vs filmat vizatimorë, kjo video do ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)
Pëlqej
Futbollistët njihen për stilet e veçanta që përpiqen të mbajnë.

Kjo vihet re në lëvizjet e tyre, në modelin e flokëve apo në mënyrën se si ata festojnë.

Por mesa duket shumë prej tyre kanë një ngjashmëri të pabesueshme me disa personazhe te filmave vizatimorë, dhe bëhet fjalë për lojtarët më të njohur të botës dhe filmave më të shikuar.

Nuk dihet se kush ka kopjuar kë, por kjo ngjashmëri është vërtetë e madhe.

Ju ftojmë të shihni videon më lartë. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2018, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori