Futbollisti i Bayern Munich i jep fanellën vogëlushit, por shqiptari ia rrëmben nga duart (VIDEO)

Në takimin mes Bajernit dhe Schalkes këtë fundjavë ka ndodhur një episod mjaft interesant.

Një fëmijë i ka kërkuar fanellën lojtarit të Bayernit, Joshua Kimish. Futbollisti gjerman ka vendosur t’ia plotësojë kërkesën vogëlushit.

Ndërkohë që ai po bëhej gati që t’ia dorëzonte një dorë e një tifozi e ka marrë fanellën më përpara dhe ky ishte një shqiptar nga Kosova.

Më pas tifozi sigurisht që vendosi t’ia dorëzojë fanellën vogëlushit. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori