Futbollisti i Celtic e quan Pirlo djalin e parë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Është frymëzuar nga një prej futbollistëve të tij të preferuar për ti vendosur emrin djalit të tij të parë. Beram Kayal, futbollisti izraelit i Celtic Glasgow, ka vendosur ta quajë djalin e tij si mesfushori i Juventusit dhe kombëtares italiane, Andrea Pirlo.

Kayal ka postuar në profilin e tij në Instagram disa foto të nënës dhe foshnjës së sapolindur. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori