Futbollisti i Flamurtarit futet mik për yllin e Partizanit (FOTO LAJM)

Lista paraprake e të grumbulluarve në Kombëtare u bë me dije sot dhe ajo që binte në sy ishte se nga kampionët e Partizanit ishin ftuar plot katër lojtarë. Alban Hoxha, Lorenc Trashi, Bruno Telushi, si dhe Esat Mala.

Si gjithnjë, lista është e mbushur me polemika, teksa ka shumë reagime. Gjithsesi, një reagim i papritur ka ardhur nga Elton Kale. Braziliani i Flamurtarit ka postuar një story në Instagramin e tij ditën e sotme, ku shprehet i habitur që Jasir Asani nuk është në Kombëatare.

"Çfarë? Ti nuk je në Kombëtare? Okej, do të flas me Titen (trajneri i Brazilit). Me siguri ai do të të ftojë”, mbyllte postimin e tij Elton Kale. /albeu.com/

Shtuar më 21/05/2019, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori