Futbollisti i kombëtares së Kosovës infektohet me Covid-19
Gazeta zvicerane "Blick" ka lajmëruar se dy raste me koronavirus janë shfaqur në ekipin e St.Gallen.

Njëri nga ta është edhe ylli i KombëtaresKosovës, Betim Fazliji.

E gjithë skuadra duhet të hyjë në karantinë dhe për shkak të kësaj ndeshja kundër Zurichut që planifikohej të luhej të dielën, është shtyrë.

Përveç Fazlijit, edhe portieri, Lukas Watkowiak është infektuar me koronavirus.
Shtuar më 28/11/2020, ora 12:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori