E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
Futbollisti masakrohet me hanxhar, zbulohet shkaku i tmerrshëm
correa
Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Brazil ku futbollisti Daniel Correa është masakruar me hanxhar. Sipas hetuesve, një dëshmitare ka rezultuar kyç në gjurmimin e autorit. Daniel Correa Freitas dyshohet se ngacmoi një grua e më pas burri i saj e dhunoi për vdekje, por nuk u ndal me kaq pasi e masakroi me hanxhar duke i lënë shumë shenja gishtash.

Policia braziliane ka shpallur nën hetim katër autorët e ngjarjes dhe mori nën mbrojtje dëshmitaren duke i ruajtur anonimatin. Mësohej se katër autorët e nisën krimin në banesën e futbollistit dhe më pas e përfunduan në pyll /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2018, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori