Futbollisti shqiptar turpëron kundërshtarët dhe dhuron "show" në fushë (VIDEO)
Futbollisti me origjinë shqiptare, Fatos Beqiraj, i ka mahnitur të gjithë me veprimin e tij në ndeshjen e kampionatit izraelit.

30-vjeçari i lindur në Pejë, ua kaloi topin poshtë këmbëve plot 4 futbollistëve kundërshtarë duke dhuruar një shfaqe të vërtetë në fushën e lojës.

Sulmuesi është pjesë e Makabi Nejtan, teksa mrekulloi të pranishmit në takimin e djeshëm ndaj Hapoel Ber Shevës.
Shtuar më 03/02/2019, ora 19:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori