Futbollisti turk shikon vdekjen me sy (FOTO LAJM)

Pëlqej
Makina super e shtrenjtë e futbollistit Yilmaz, pasi u rrotullua disa herë në rrugë u përplasur më pas me njw “Jeep”, i cili ndodhej i parkuar.

Sipas raportimeve gjendja e lojtarit të Trabzonsporit është e mirë dhe nuk ka pësuar dëmtime serioze. Ish sulmuesi i Galatasarait, Burak Yilmaz, pësoi një aksident të rëndë, teksa ka përplasur makinën e tij Ferrarri me një makinë tip “Jeep”.

Yilmaz ka refuzuar të thërrasë ambulancën, por është larguar menjëherë nga vendngjarja me një automjet tjetër. /albeu.com/


Shtuar më 12/12/2017, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori