Futbollistja irlandeze që çmendi Messin e CR7-ën (FOTO LAJM)

Stephanie Roche
Futbollistja irlandeze Stephanie Roche ka lënë pa fjalë Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon gjatë ceremonisë së djeshme të "Topit të Artë" në Zyrih.

25-vjeçarja nuk mundi të fitoi çmimin "FIFA Puskas Award" për golin më të bukur të vitit duke i renditur e dyta pas James Rodriguez, por fitoi vëmëndjen e dy yjeve të futbollit.

Siç shihet edhe në foton e parë, përveç Messit e Ronaldos nga pas ishte edhe Thierry Henry ai që mbeti gojëhapur. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2015, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori