Futbollistët e Kosovës falen në xhami para ndeshjes me Islandën (FOTO LAJM)

Futbollistët e Kosovës janë në tensionet e para ndeshjes me Islandën, por kjo nuk i ka ndaluar të falin namazin e ditës së premte para kësaj sfide.

Milot Rashica ka publikuar një foto nga momentet para faljes bashkë me lojtarët e tjerë në një prej xhamive të Shkodrës ku presin ndeshjen e mbrëmjes.

Urojmë që edhe Zoti të jetë më Kosovën dhe Shqipërinë këtë mbrëmje! /Albeu.com/
Shtuar më 24/03/2017, ora 14:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori