Fyerja e arbitrit, Terim rrezikon pezullimin (VIDEO)
Tekniku i Galatasaray Fatih Terim rrezikon të pezullohet me 10 ndeshje në kampionatin turk, pas fyerjes së arbitrit në ndeshjen e fituar 3-1 kunder Mersin. Pas një sërë vendimesh të arbitrit të kontestuara, ish-trajneri i Fiorentinës dhe Milanit, ka humbur durimin duke u futur në fushë gjatë ndeshjes.

Është dashur ndihma e lojtarëve dhe stafit për të qetësuar trajnerin i cili nuk ka kursyer ofendimet edhe ndaj përfaqësuesve të federatës turke të futbollit. /albeu.com/

Shtuar më 08/04/2013, ora 14:34
Roni Roni
e Hënë 8 Prill 2013, Ora 15:26
Mire t'ia bejne. Eshte bere ky Terimi si mbret i futbollit ne Turqi. Nuk guxon njeri ta kunderhstoje. Ngjeshjani nje te mire
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori