Gabigol: Në janar jam gati për Interin
Gabriel Barbosa ose sic njihet ndryshe Gabigol në Brazil, ka konfirmuar se duke filluar nga janari është në dispozicion të Interit, megjithatë ai nuk përjashton mundësinë që të largohet në rast se vjen një ofertë e duhur, shkruan Albeu.com.

"Qëllimi im kryesor është të shkoj në një skaudër ku mund të jem i lumtur dhe të luaj, kam kontratë me Interin dhe në janar do të kthehem, ne do të ulemi në tryezë dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë. Jam shumë i lumtur, nuk por nuk përjashtoj asnjë mundësi që të largohem në rast se vjen oferta e duhur ", deklaroi për Esporte Espetacular 22 vjecari .
Shtuar më 16/12/2018, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori