Gabim në mbrojtje, Izraeli ndëshkon Shqipërinë
Pëlqej
Izraeli ka kaluar në avantazh ndaj Shqipërisë në "Beer Sheva".

Ai që shënon është futbollisti Hemedminutën e 8', pas një gabimi në mbrojtjen e shqiptarëve.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 12'. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori