Gabimi i dyfishtë në një ndeshje në Azi (VIDEO)
Pëlqej
Gabim spektakolar i dyfishtë në futbollin aziatik. Në ndeshjen çerek finale mes Qatarit dhe Uzbekistanit mbrojtësi ka pasuar prapa për tek portieri i cili çuditërisht e lë topit të kalojë duke lënë sulmuesin të përfitojë prej kësaj. Sulmuesi gjendet i vetëm përballë portës së boshatisur dhe…(albeu.com)

Shikoni videon:
<param name="movie" value="http://www.dailymotion.com/swf/video/xfnrwe?additionalInfos=0">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowScriptAccess" value="always">param>video/xfnrwe?additionalInfos=0" width="480" height="360" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always">
Shtuar më 17/11/2010, ora 13:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori