Gabon edhe Neymar, dopio-gafë me portën bosh (VIDEO)
Pëlqej
Në miqësoren mes Brazilit dhe Ekuadorit e luajtur në New Jersey ylli i Barcelonës dha asistin në golin e Willian, që i dha fitoren Seleçaos, por humbi edhe dy raste të pastra shënimi.

fillim gjuan por topi ndalet në tranversë. Më pas topi rikthehet sërish në këmbët e brazilianit, por pa mundur të shënojë edhe pse porta mike ishte tërësisht bosh. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori