Gafa e FSHF-së në ditëlindjen e Eros Grezdës, e bën 2 vite më të madh (FOTO LAJM)

Mesfushori i Kombëtares, Eros Grezda feston sot ditëlindjen e tij të 23-të.

FSHF nuk e ka prishur traditën dhe e ka uruar futbollistin gjakovar, nëpërmjet një statusi në faqen zyrtare në “Facebook”, por nuk ka shkuar dhe aq mirë.

Në urimin e FSHF-së shkruhej: “Gëzuar ditëlindjen e 25-të Eros Grezda”, teksa e bën futbollistin 2 vite më të madh.

Nuk ka vonuar shumë dhe FSHF e ka korrigjuar moshën e futbollistit të Kombëtares, por kjo nuk shpëtoi pa u vënë re. /albeu.com/
Shtuar më 16/04/2018, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori