Gafa e mbrojtjes tek Partizani, barazon Tirana (VIDEO)
Sapo ka nisur pjesa e dytë dhe Tirana ka shënuar golin e barazimin në minutën e 47’ me atë të Olsi Teqjes.

Ka qenë një kros i gjatë në zonë nga e djathta e sulmit të Tiranës dhe mbrojtësit e partizanit nuk janë marr vesh me njëri-tjetrin, ngjitur me shtyllën pingule ka qenë Teqja që vetëm sa e ka prekur topin me kokë dhe shtyrë në rrjetë. /albeu.com/

Shtuar më 20/02/2017, ora 19:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori