Gafa e tenistes ruse: Jam e mirë nga mbrapa (VIDEO)
Një lapsus i tenistes Daria Gavrilova gjatë një interviste televizive në stadium është përhapur gjerësisht në rrjetet social dhe në mediat online.

Shtypi italian shkruan se tenistja me origjinë ruse bëri një lapsus gjuhësor në ndeshjen ndaj Petra Kvitovës, në turneun ‘Australian Open’.

“Komenti i saj ishte pothuajse pornografik (jam e mirë nga mbrapa, në vend që të thoshte se është e mirë në mbrojtje “,-shkruajnë mediat italiane.
Shtuar më 24/01/2016, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori