Gafa e vitit ndodh në Superiore, lojtari i Tiranës gabon përballë portës (VIDEO)
Tirana është në krizë të thellë dhe rrezikon rënien nga Superiorja. Ekipi bardheblu humi dje kundër Kukësit 0-2.


Bardheblutë luajtën mirë dhe kishin mundësi të kalonin të parët në avantazh në rast se Hasanin do të bënte më të thjeshtën.

Kur rezultati ishte 0-0, Ngoo uli një top për shkodranin vetëm 4 metra larg portës, të lirë përballë Frashërit. Hasani në mënyrë të pabesueshme e humbi. Hasan, si mund të humbet kjo, vëlla?!
Shtuar më 21/04/2019, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori