Gafë e rëndë, francezët ngatërrojnë himnin tonë dhe Shqipëria nuk fillon ndeshjen (VIDEO)

Gafa me himnin on Vidnews.

Një gafë e rëndë ka ndodhur në nisje të sfidës mes Francës dhe Shqipërisë, dhe “Stade de France”, kur po këndoheshin të dyja himnet.

Të parët ishin lojtarët e Shqipërisë që do këndonin himnin, por organizatorët vendosën një himn komplet tjetër, dhe lojtarët shqiparët u habitën në këtë moment.

Më pas, u këndua himni i Francës, por më pas, lojtarët shqiptarë nuk lëvizën nga vendi, teksa nuk pranonin të vazhdonin procedurën duke dhënë duart, teksa prisnin që të dëgjohej himni i tyre, himni i Shqipërisë.
Shtuar më 07/09/2019, ora 20:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori