Gaizka Garitano zë vendin e Valverdes tek Bilbao
Bilbao sapo ka zyrtarizuar zëvendësuesin e Valverdes. Ish trajneri i tyre u kërkuan nga Barcelona dhe levizja u arrit nga dëshira e trajnerit.

Bilbao e ka gjetur zëvendësuesin e tij dhe ai është Gaizka Garitano.

Ish trajneri i Eibar dhe Deportivo La Corunia është zyrtarisht trajner i Bilbaos.
/ albeu.com /

Shtuar më 07/06/2017, ora 18:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori