Gaizka Mendieta tashmë DJ (VIDEO)
Ish mesfushori i njohur i Valencias, Lazios, Barcelonës, Middlesborough dhe përfaqësueses së Spanjës, i cili hoqi dorë para disa vitesh nga futbolli, sot jeton me familjen e tij në Yarm, qytet në hyrje të Middlesbrough dhe tash në vend të fushave të lojës, 38 vjeçari është i angazhuarklubet e natës ku punon si DJ.

Ai e pati performancën e parë disa javë më parë, me një miks të muzikës ndërmjet Aretha Franklin, The Jam e King of Leon. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2013, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori