Galaktikët nuk kanë të ndalur! (VIDEO)
Pëlqej
Futbollistët e Real M. duke festuar
Galaktikët e Madridit nuk dinë te ndalen më. Viktima e radhës është Atletiko Madrid. Per Realin kanë shënuar Carvalho në minutën e 13 pas një pasi perfekt nga Di Maria. Pas vetëm 6 minutash i zakonshmi Ozil shenon. Reali administroi lojën në minutat e mbetura dhe arrin të shënojë fitore me rezultatin 2:0.

Me këtë fitore, Reali ngjitet në kuotën e 26 pikëve, 1 më shumë se Barca.


Shikoni golat:


<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/xcbrG4xGbWc?fs=1&hl=en_US">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>http://www.youtube.com/v/xcbrG4xGbWc?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="400">


name="movie" value="http://video.rutube.ru/5ee19e194d4483ce595c04d724e32430">name="wmode" value="window">name="allowFullScreen" value="true">name="flashVars" value="uid=3468691">http://video.rutube.ru/5ee19e194d4483ce595c04d724e32430" type="application/x-shockwave-flash" wmode="window" width="480" height="360" allowFullScreen="true" flashVars="uid=3468691">
Shtuar më 07/11/2010, ora 23:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori