Galaxy nuk heq dorë nga Ronaldinho
Ronaldinho
Akoma disa muaj kohë për të deshifruar të ardhmen e tij dhe më pas sipas llogarive do të vijë dhe vendimi. Ndërsa Allegri është gatiqë ti japë një shank të ri. Ronaldinho është projektuar në formacionijn e sotëm dhe ndërkohë I mban dyert hapur për çdo zgjidhje. Nga një anë është në fakt një rinovim I komplikuar me Milanin, dhe nga ana tjetër është një ofertë prej 7 milionë euros neto të ofruara nga Los Angeles Galaxy. Dy zgjedhje për Dinho për një vendim që do të martrë ai në fund të Qershorit.(albeu.com)
Shtuar më 10/11/2010, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori